+90 (344) 225 83 85
+90 (541) 535 32 35
  • Kelebek Cafe'nin organize ettiği Yaz Okulu etkinliği 13 Haziran 2017 tarihinde başlıyor. 6-12 yaş grubu için düzenlediğimiz yaz okulumuzda, özenle seçilmiş 70 farklı etkinlik yer almaktadır. Erke
  • Kahramanmaraşlı çocuklara müjde! Kelebek Anne ve Çocuk Cafe'de 21-29 Ocak tarihleri arasında tiyatro şenliği
  • Kahramanmaraş'ın Anne ve Çocuklarına yönelik ilk ve tek kafesi, Kelebek Anne ve Çocuk Cafe'mizin kurumsal web sitesi yenilendi. Cafemiz etkinlikleri, Menü, iletişim bilgileri gibi birçok detaya b

Kelebek Cafe Etkinlik Atölyeleri

Tiyatro Atölyesi:Tiyatro atölyemizde yapılan etkinlikler, katılımcılarımızın duygusal gelişimini olumlu yönde etkiler. Tiyatro eğitiminde bütün duyu organları etkin olarak kullanıldığından katılımcılarımızın dikkat, algılama, dinleme, konuşma, bedeni de kullanarak anlatma gibi iletişim becerileri de gelişir.
Tiyatro Atölyesi
Tiyatro atölyemizde yapılan etkinlikler, katılımcılarımızın duygusal gelişimini olumlu yönde etkiler. Tiyatro eğitiminde bütün duyu organları etkin olarak kullanıldığından katılımcılarımızın dikkat, algılama, dinleme, konuşma, bedeni de kullanarak anlatma gibi iletişim becerileri de gelişir.
Oyun Atölyesi:Oyun Atölyesi Açıklaması
Oyun Atölyesi
Oyun Atölyesi Açıklaması
Hamur Atölyesi:Hamur atölyesi açıklama
Hamur Atölyesi
Hamur atölyesi açıklama
Pizza Atölyesi:Pizza atölyesi açıklama
Pizza Atölyesi
Pizza atölyesi açıklama
Ebru Atölyesi:ebru atölyesi açıklama
Ebru Atölyesi
ebru atölyesi açıklama
Enstrüman Atölyesi:Enstrüman atölyesinde piyano, gitar, davul, keman, yan flüt, saksafon, trompet, klarnet eğitimleri verilmektedir. Eğitimler, alanında uzman müzisyenler tarafından verilmekte, haftada 1 saat olmak üzere ayda 4 saatlik çalışma yapılmaktadır.
Enstrüman Atölyesi
Enstrüman atölyesinde piyano, gitar, davul, keman, yan flüt, saksafon, trompet, klarnet eğitimleri verilmektedir. Eğitimler, alanında uzman müzisyenler tarafından verilmekte, haftada 1 saat olmak üzere ayda 4 saatlik çalışma yapılmaktadır.
Haydarbey Mah. Bahçecihoca Bul. Yıldızkent Sitesi 54/B
(Boğaziçi Yolu, A101 Karşısı, Nokta Market Yanı)
Onikişubat/Kahramanmaraş
+90 (344) 225 83 85
+90 (541) 535 32 35
web tasarım