+90 (344) 225 83 85
+90 (541) 535 32 35
  • Kelebek Cafe'nin organize ettiği Yaz Okulu etkinliği 13 Haziran 2017 tarihinde başlıyor. 6-12 yaş grubu için düzenlediğimiz yaz okulumuzda, özenle seçilmiş 70 farklı etkinlik yer almaktadır. Erke
  • Kahramanmaraşlı çocuklara müjde! Kelebek Anne ve Çocuk Cafe'de 21-29 Ocak tarihleri arasında tiyatro şenliği
  • Kahramanmaraş'ın Anne ve Çocuklarına yönelik ilk ve tek kafesi, Kelebek Anne ve Çocuk Cafe'mizin kurumsal web sitesi yenilendi. Cafemiz etkinlikleri, Menü, iletişim bilgileri gibi birçok detaya b

Kelebek Anne Çocuk Cafe

Kelebek Anne ve Çocuk Cafe; 750 m2 aktif kullanım alanına sahip anne ve çocuklarına yönelik sosyal ve sanatsal faaliyetlerin gerçekleştirildiği Kahramanmaraş'ın ilk ve tek kafesidir.

Çocuklarımızın televizyon, akıllı telefon, sanal oyun gibi bedensel ve ruhsal gelişimine zarar veren ve çocuk doğasına aykırı bir yaşam tarzının benimsenmek zorunda kalındığı günümüz çağında kafemiz, çocukların bizzat içerisinde olduğu, diğer çocuklarla iletişime geçerek sosyalleştiği, yaparak ve yaşayarak öğrendiği doğal bir ortam imkanı sunuyor. "Çocuk Hayatı Oynayarak Öğrenir" prensibinden yola çıkarak hayat bulan "Anne ve Çocuk Cafe" projemiz, şimdilerde binlerce Kahramanmaraşlı çocuk ve ebeveynlerini mutlu etmenin haklı gururunu yaşıyor.

Siz anneler kafemizin birbirinden özel lezzetlerini tadıp kahvenizi yudumlarken, çocuklarınız bir yandan oyun alanlarımızda doyasıya eğlensin diğer yandan da Nasrettin Hoca, Keloğlan, Masalcı Dede, İbiş, Karagöz-Hacivat gibi birçok sosyal aktivite ile birlikte keyifle vakit geçirsin.

Kelebek Cafe'de gerçekleştirebileceğiniz unutamayacağınız doğum günü partileri, aile toplantıları, 5 çayı, diş buğdayı gibi özel günlerinizde deneyimli personelimiz organizasyonlarınızı yönetirken size sadece misafirlerinizle ilgilenip anın tadını çıkarmak kalıyor.

Kelebek Cafe Etkinlikleri Nelerdir?

Kelebek Anne ve Çocuk Cafe'de;
Diş Buğdayı, Sünnet Düğünü, Baby Shower (Doğuma Hazırlık), Oyun Atölyeleri, Annelere 5 Çayı, Yetişkin ve Çocuk Doğum Günü Partileri, Aile Toplantıları, Milli Kahramanlar tiyatral etkinlikleri ve Okullara Özel Organizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Misyonumuz

"Gelenekten Geleceğe" misyonundan aldığı güçle, sanat üretmek, iletmek, evrensel değerlere sahip yenilikçi ve üretici gençler ve bireyler yetiştirmekte öncü olmak; ayrıca ülkemizin ve Dünya'nın seçkin kültür ve sanat evleri ile işbirliği yaparak sanat severlere, topluma, milli ve manevi değerleri öğreten bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Kültürel ve Sanatsal faaliyetlerde, performansına özenilen, çevresine ve yaşam değerlerine saygılı, sosyal sorumluluğun bilincinde ve birleştirici rol oynayan bir kuruluş olmaktır.
Haydarbey Mah. Bahçecihoca Bul. Yıldızkent Sitesi 54/B
(Boğaziçi Yolu, A101 Karşısı, Nokta Market Yanı)
Onikişubat/Kahramanmaraş
+90 (344) 225 83 85
+90 (541) 535 32 35
web tasarım